2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 17 maja 2024

Operator maszyn CNC na dziale zbrojarni

Wynagrodzenie

5 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stanowisko: Operator maszyn CNC na dziale zbrojarni

Firma: Hurtostal 2 Sp. z o.o.

Dział: Zbrojarnia

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie – ul. Pomorska 53 B

Opis wymagań:

- Dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

- Umiejętność czytania rysunku technicznego

- Doświadczenie w pracy z maszynami CNC (najlepiej doświadczenie na zbrojarni)

Opis oferty:

Firma Hurtostal 2 poszukuje operatora maszyn CNC do naszego działu zbrojarni. Dołączysz do zespołu operatorów i będziesz obsługiwać maszyny takie jak giętarka mechaniczna, nożyce hydrauliczne i giętarka kontrolowana komputerowo. Twoja praca będzie miała realny wpływ na zadowolenie naszych klientów, usprawnienie naszych procesów oraz rozwój firmy. Jeśli masz doświadczenie z maszynami CNC lub pokrewnymi i czujesz, że jesteś odpowiednim kandydatem, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rekrutacji!

Zakres obowiązków:

- Obsługa automatycznej giętarki do strzemion do prętów (maszyna EVG oraz Pedax Twinmaster 12S)

- Konserwacja maszyn oraz stanowiska pracy

- Kontrola jakości wykonywanych elementów

- Wypełnianie raportów produkcyjnych

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie: umowa zlecenie przez max. dwa pierwsze miesiące, po tym okresie umowa o pracę na pełny etat

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata w przedziale 5800 – 7000 zł brutto oraz comiesięczna premia zależna od wydajności pracy po okresie próbnym na umowie zlecenie (~ 300 – 650 zł brutto)

- Pracę w firmie z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

- W pełni wyposażone zaplecze socjalne (Nowa Hala utworzona w 2024 r.)

Informacje dodatkowe:

- Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy: ul. Pomorska 53 B, Szczecin Dąbie

- Język rekrutacji: polski

- Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

- Płatny urlop dla umowy o pracę

- Praca na stałe – miesięczny wymiar godzin 168

- Praca w systemie 2-zmianowym

Kontakt:

CV można wysyłać drogą e-mailową z dopiskiem stanowiska pracy. Kontakt tel. 60*******86

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

"Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 918868753