2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Dołuje
Dodane 27 maja 2024

Operator maszyn CNC

Wynagrodzenie

6 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dołuje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Maritime Montering Furniture Sp. z o. o. jest znanym na całym świecie producentem wysokiej jakości mebli na jednostki pływające. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu mebli. Od 2003 roku w ścisłej współpracy z norweskimi partnerami dostarczamy meble do stoczni na całym świecie.

Firma znajduje się w Dołujach obok Szczecina.

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszej nowej fabryki w Dołujach osoby na stanowisko Operator centrum obróbczego CNC do drewna.

  • ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych,

  • samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość oprogramowania CAD min. 2D,

  • myślenie analityczne, dokładność,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora centrum obróbczego CNC lub operatora piły panelowej

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju,

  • możliwość zdobycia doświadczenia,

  • pracę z młodym zespołem i w miłej atmosferze

Lokalizacja

Dołuje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dołuje
ID: 761579025