2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Truskolasy
Dodane 13 maja 2024

Operator maszyn CNC

Lokalizacja

Truskolasy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Wyrobów Metalowych Paweł Kulej zajmujący się szeroką gamą usług wykonywanych na maszynach sterowanych numerycznie CNC poszukuje operatorów maszyn CNC.

Zakres obowiązków:

obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie, dobór narzędzi, wprowadzanie danych narzędzi i oprzyrządowania, bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego, wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mile widziana praktyczna wiedza z zakresu obróbki skrawaniem, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowanie i chęć rozwoju.

Oferujemy:

ciekawą prace na nowoczesnych maszynach CNC, korzystne warunki finansowe od 3500 zł do 5500 zł, pracę w młodym zespole, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace, możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod nr tel.6******22 lub załączenie cv z klauzulą poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Lokalizacja

Truskolasy,

Śląskie

Śląskie, Truskolasy
ID: 628618003