2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Trzcińsko-Zdrój
Vreespol
Dodane 02 maja 2024

Operator maszyn budowlanych w Niemczech - 2,5h od Szczecina

Wynagrodzenie

7 500 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzcińsko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Operator maszyn budowlanych w Niemczech - 2,5h od Szczecina -

możliwy dojazd pociągiem

Agencja pracy VREESPOL poszukuje dla firmy z Teterow operatorów maszyn

budowlanych wykorzystywanych do budowy dróg i chodników.

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie

- legalną, niemiecką umowę o pracę ze składkami odprowadzanymi w

Niemczech

- darmowe zakwaterowanie na miejscu

- pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin na tydzień

- wolne weekendy

- stawka godzinowa na start 15,00€ brutto za godzinę

- wynagrodzenie miesięczne na poziomie 2.500,00 € brutto tj. 1.770,00 € netto

= 7600,00 zł

- terminowe wynagrodzenie

- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

- samochód służbowy

- polskiego opiekuna dostępnego 24/7

- przyuczenie do wykonywanych zadań

- bezstresową pracę na świeżym powietrzu.

Oczekiwania:

- doświadczenie przy budowie dróg i chodników

- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego - gdyż

będziesz pracował bezpośrednio w niemieckiej firmie

- chęć do pracy

- doświadczenie w budowie dróg, wykonywaniu prac ziemnych i brukarskich

- doświadczenie w pracy na maszynach budowlanych np. koparka, ładowarka ,

walec drogowy itp.

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziane wykształcenie budowlane

- mile widziane prawo jazdy kategorii B, a B+E byłoby bardzo dużym atutem

Twoje obowiązki

- wykonywanie wykopów pod budowę dróg i chodników,

- przygotowanie terenu pod budowę, w tym wyrównywanie terenu i usuwanie

istniejącej nawierzchni,

- instalacja sieci kanalizacyjne i odwadniającej -układanie rur drenażowych i

studzienek,

- układanie warstw podbudowy,

- kompaktowanie warstw,

- układanie warstwy nawierzchni,

- wykonanie poboczy drogowych i chodników,

- montaż barier ochronnych, ogrodzeń lub innych elementów, bezpieczeństwa

drogowego,

- obsługa koparki, ładowarki, zagęszczarki itp,

- załadunki i rozładunki kruszyw i materiałów budowlanych .

UWAGA!

Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie z Teterow. Na początek

dojazd do firmy we własnym zakresie. ok. 150km od Szczecina. Istnieje

możliwość wygodnego i prostego dojazdu pociągiem (czas dojazdu ok. 3h).

Zapraszamy odważne i zmotywowane osoby do kontaktu z naszą firmą i zapisy na

rekrutację.

Zapisy na spotkania rekrutacyjne:

- od poniedziałku do piątku:

od godz: 7:00 do 18:00

tel. 91 402 31 00

- Po godzinach i w weekendy

tel: 51*******09

Spotkania w sprawie pracy odbywać się będą w:

Środę o godz. 14:00

Vreespol Sp. z o.o.

ul.Chojnicka 50

dawne Sady Trzcińsko- Zdrój

74-510 Trzcińsko Zdrój

Soboty o godz. 12:00

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby.

Lokalizacja

Trzcińsko-Zdrój,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzcińsko-Zdrój
ID: 910995407