2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Trzcinica
Progroup Board Sp. z o.o.
Dodane 27 maja 2024

Operator Maszyn*

Lokalizacja

Trzcinica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Buduj z nami przyszłość! Ach tak, z papieru i tektury falistej.

Dołącz do naszego zespołu w Trzcinicy jako:

OPERATOR MASZYN*

Opis stanowiska:

  • Jako operator maszyn odpowiadasz za prawidłowy przebieg pracy oraz kierowanie maszynami i obsługujesz naszą linię produkcyjną.

  • Zapewniasz zdolność produkcyjną oraz jakościowe i ilościowe wyniki produkcji tektury falistej.

  • Pomagasz podczas prac związanych z konserwacją, utrzymaniem ruchu i czyszczeniem maszyny oraz podczas usuwania usterek.

  • Przestrzegasz przepisów ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy oraz realizujesz te standardy w praktyce.

  • Aktywnie przyczyniasz się do realizacji celów przedsiębiorstwa i zapewniasz wysoką wydajność dla swojego zakresu zadań.

Wymagania:

  • Masz ukończone wykształcenie techniczne.

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe jako pracownik produkcji w przedsiębiorstwie przemysłowym.

  • Wyróżniasz się wysokim zaangażowaniem oraz samodzielnym sposobem pracy nastawionym na wyniki.

  • W idealnym przypadku masz ważne uprawnienia na wózki widłowe.

  • Jesteś osobą otwartą na pracę w trybie zmianowym.

 To oferujemy:

  • Możliwość wyboru między odebraniem czasu wolnego lub wynagrodzeniem za dodatkową pracę.

  • Dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od wyników.

  • Opieka medyczna i zakładowe zabezpieczenie emerytalne.

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Możliwość objęcia opieką medyczną Twojej rodziny.

  • Codziennie świeże bezpłatne owoce, woda i kawa.

  • Program poleceń pracowniczych.

Jesteśmy odważni, nowocześni, innowacyjni. Skorzystaj z elastycznego systemu płacowego, dodatkowego wynagrodzenia zależnego od wyników, opieki zdrowotnej i wielu innych. Czy chcesz razem z nami przyczynić się do jeszcze większego sukcesu Progroup?

* Wspieramy różnorodność i odrzucamy wszelkie formy dyskryminacji. Ważne jest tylko, abyśmy do siebie pasowali.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Trzcinica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcinica
ID: 754547534