2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane Dzisiaj o 09:17

Operator logistyczny

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SMPE Sp. z o. o., mieści się w Toruniu, przy ul. Bolesława Chrobrego. Działa w branży automotive i obecnie poszukuje do swojego stałego zespołu osoby na stanowisko

Operatora logistycznego

Zakres obowiązków:

Kompletacja zamówień. produkcyjnych/eksportowych zgodnie z dokumentacją,

Sortowanie komponentów zgodnie z zasadami przyjętymi w magazynie,

 Przygotowywanie etykiet i kartonów do pakowania

Pakowanie przygotowanych zleceń produkcyjnych, eksportowych wg wymagań klientów,

Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami

Współpraca z magazynierami oraz pracownikami produkcji,

Posługiwanie się skanerem ręcznym (android)

Ręczne prace transportowe,

Udział w inwentaryzacjach,

Inne obowiązki i zadania powierzone przez przełożonego

Przestrzeganie zasad 5S i dobrej praktyki w wykonywanych obowiązkach

Obsługa wózka paletowego

Oczekiwania:

Bardzo dobrej organizacji pracy,

Sumienności, dokładności, precyzyjności, punktualności oraz spostrzegawczości na stanowisku pracy

Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na magazynie / kompletacja zamówień

 Oferujemy:

Umowę o pracę bezpośrednio przez firmę.

Praca w systemie jednozmianowym

Perspektywę nawiązania długotrwałej współpracy.

Wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna

Benefity pracownicze :dofinansowanie do: grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej,  Karty Multisport, dofinansowania z ZFŚS.

W naszym zakładzie znajdą również swoje miejsce osoby z niepełnosprawnością .

Zainteresowane osoby mogą dostarczyć CV osobiście bądź przesłać dokumenty aplikacyjne (CV) klikając w przycisk Wyślij oraz dodanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Standard Motor Products Europe Sp. z o.o., ul. Bolesława Chrobrego 129, 87-100 Toruń, KRS: 666518, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Obowiązek informacyjny:

1. Administratorem danych osobowych jest Standard Motor Products Europe Sp. z o.o., ul. Bolesława Chrobrego 129, 87-100 Toruń, KRS: 666518.

2. Inspektorem ochrony danych osobowych jest Mariusz Roman dostępny pod adresem ul. Długa 47, 85-034 Bydgoszcz.

3. Dane przetwarzane są na podstawie art. 22 indeks 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy i art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) w celu przeprowadzania rekrutacji.

4. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.

5. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, tj. do zakończenia obecnie trwającej rekrutacji, a jeżeli wyraził Pan/Pani zgodę również w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (maksymalnie jednak przez okres 36 miesięcy).

6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

7. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 889295795