2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 27 maja 2024

Operator Linii Produkcyjnej/Wagowy Hilton Foods Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hilton Foods Ltd. – jesteśmy europejskim liderem w branży spożywczej. Specjalizujemy się w produkcji, konfekcjonowaniu oraz pakowaniu świeżej żywności na rynek polski oraz europejski. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, wysokie standardy higieny i zautomatyzowane linie produkcyjne. Poszukujemy osób poszukujących wyzwań zawodowych i rozwoju na stanowisku:

Operator Linii Produkcyjnej/Wagowy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Ciekawe i innowacyjne projekty

  • Indywidualny plan wdrożeniowy oraz dalszy rozwój

  • Kartę sportową oraz udział w różnego rodzaju aktywnościach sportowych

  • Paczki świąteczne, bony na święta Bożego Narodzenia, ‘’wczasy pod gruszą’’, pożyczki, zapomogi finansowe i inne świadczenia z ZFŚS

  • Owocowe środy

  • Bezpłatny, gwarantowany parking dla wszystkich pracowników

  • Firmowe oraz zespołowe imprezy integracyjne

  • Możliwość zakupu naszych produktów w atrakcyjnych cenach

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującym standardem produkcji

  • Dbałość o utrzymanie standardu produkowanych wyrobów

  • Praca przy linii pakowania i konfekcjonowania żywności

  • Załadunek wyrobów gotowych

  • Kontrola procesu technologicznego pod względem jakościowym

  • Praca na hali produkcyjnej w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza

Nasze oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach

  • Umiejętność współpracy w grupie

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć jej wyrobienia)

  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera (MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel – poziom podstawowy/średni)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 917994416