2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sochaczew
Dodane 11 maja 2024

Operator linii produkcyjnej

Wynagrodzenie

5 000 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Ustawianie parametrów, uruchamianie i wyłączanie maszyn

  • Kontrolowanie procesu produkcji w zakresie dozowania surowców, paletyzowania i składowania

  • Utrzymywanie porządku na podległym stanowisku pracy

  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych

  • Ścisła współpraca z kierownikami produkcyjnymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy produkcji i obsłudze maszyn (przemysł spożywczy)

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne (mile widziane średnie i wyższe techniczne)

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej

  • Sumienność, zaangażowanie, łatwość przyswajania wiedzy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (5000-6700 brutto+ premia uznaniowa)

  • Pracę w nowoczesnym i bezpiecznym zakładzie produkcyjnym

  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Program poleceń pracowniczych

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Bezpłatny dowóz do pracy na trasie: Wyszogród -Sochaczew-Żelazowa Wola- Błonie

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 903104356