2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 20 maja 2024

Operator linii produkcyjnej

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy: Żory

Obowiązki:

·       przygotowanie odpowiedniego rodzaju i ilości surowców do produkcji oraz prawidłowe dozowanie ich do maszyn

·       dbanie o wykonanie norm i podnoszenie wydajności produkcji

·       zachowanie wysokiej jakości wyrobów

·       dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

Wymagania:

·       znajomość obsługi komputera

·       umiejętność pracy w zespole

·       sumienność, spostrzegawczość, zdolność szybkiego uczenia się,

·       gotowość do podjęcia pracy na zmiany 12 godzinne w godzinach 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00; praca średnio ok. 3 – 4 razy w tygodniu w równoważnym systemie czasu pracy

·       mile widziana książeczka zdrowia (sanitarna) lub gotowość do jej wyrobienia

·       mile widziane posiadanie uprawnień na UDT na wciągniki, UDT na obsługę wózka widłowego (w przypadku braku – zapewniamy szkolenie)

Oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat

·       opłacenie kosztów wyrobienia książeczki zdrowia

·       ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich już od 60 zł za miesiąc

·       program opieki medycznej (już od 10 zł za miesiąc) wraz z możliwość objęcia opieką medyczną swoich bliskich – partnera/współmałżonka i dzieci do 26-go roku życia; ubezpieczenie gwarantuje bardzo szybki dostęp do konsultacji lekarskiej poprzez Infolinię:

o            internista, lekarz rodzinny, pediatra 1 dzień roboczy

o            specjalista do 3 dni roboczych

o            rzadkie specjalności od 5 do 7 dni roboczych

·       dofinansowanie do karty sportowej

·       firmowy parking oraz przystanek autobusowy niedaleko firmy (w Żorach funkcjonuje bezpłatna komunikacja miejska)

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 917945042