2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Chrząstowice
Rekruter
Dodane 13 maja 2024

Operator linii (Chrząstowice) - stabilna praca z możliwością rozwoju

Wynagrodzenie

5 350 - 7 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chrząstowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Od przeszło 25 lat produkujemy i dystrybuujemy specjalistyczne materiały budowlane. Do jesieni ubiegłego roku jako CB S.A, a obecnie jako Corotop S.A.

Nasze marki to Corotop - folie i membrany dachowe, Secco – artykuły chemii budowlanej i Rednet – m.in. siatki podtynkowe z włókna szklanego. Od września 2022 roku jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Kingspan.

W związku z rozwojem szukamy osób na stanowisko: Operator linii (Chrząstowice)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa linii konfekcyjnej (przewijanie rolek materiałowych - membran, siatek, folii, włóknin)

  • Bieżący monitoring wskaźników produkcyjnych i jakościowych

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie jako Operator linii (preferowane)

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku na 3 zmiany

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie zwracającej uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy – umowa bezpośrednio z pracodawcą

  • Konkurencyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie miesięczne z dodatkami za pracę w systemie zmianowym w wysokości od 5050 zł brutto dla osoby bez doświadczenia (Młodszy operator linii), 5550 dla osoby samodzielnej (operator lini) do 6350 (ekspert operator lini)

  • Premia kwartalna za wyniki od 900 zł brutto do 1800 zł brutto w zależności od poziomu stanowiska

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych współpracowników

  • Szansę na rozwój w organizacji i wzrost wynagrodzenia poprzez awans na wyższe stanowisko

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • Możliwość skorzystania z roweru lub elektrycznej hulajnogi na dojazdy do pracy

  • Benefity pozapłacowe (dopłata do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dopłata do karty Multisport Plus, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie, dostęp do platformy szkoleniowej, świętowanie ważnych wydarzeń i jubileuszy)

  • Nagrody finansowe za przeszkolenie nowego pracownika (mentoring), pomysły optymalizacyjne i polecenia pracownicze

  • Imprezy integracyjne i okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin

Jesteś zainteresowana/y?

  • Wyślij zgłoszenie poprzez przycisk Aplikuj (CV nie jest wymagane) lub zadzwoń

    51*******66

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chrząstowice,

Opolskie

Opolskie, Chrząstowice
ID: 632752223