2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 30 maja 2024

Operator lasera CNC - praca Bydgoszcz,umowa o pracę, lux med, premie!

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stoork Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Lisim Ogonie pod Bydgoszczą (bardzo dobry dojazd drogą ekspresową S5, z Bydgoszczy 10-15 minut).

Dla naszych Klientów z całej Polski oraz rynków zagranicznych świadczymy wyspecjalizowane usługi z zakresu kompleksowej obróbki blach tj. cięcie laserowe 2D oraz 3D, spawanie laserowe, wykrawanie, tłoczenie, gięcie, spawanie TIG MIG, szlifowania czy malowanie proszkowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Operator lasera CNC

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę,

  • praca w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • opieka zdrowotna Lux Med.

  • paczki świąteczne,

  • premie za osiągane cele,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • udział w wydarzeniach kulturalnych, dzień wolny w urodziny i wiele innych udogodnień.

  • możliwość przyuczenia do zawodu – doświadczenie nie jest wymagane

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Wymagania:

  • zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności,

  • sumienność dokładność,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

Zakres obowiązków:

  • obsługa pras lasera

  • realizacja planów produkcyjnych,

  • kontrola jakości wykonanych elementów,

  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyny,

  • ocenianie efektów pracy i dokonywanie ewentualnych poprawek,

  • kompletacja i opisywanie gotowych elementów według wymagań Klienta,

  • utrzymywanie w należnym stanie technicznym narzędzi do prasy krawędziowej,

  • regulacja i kontrola parametrów procesu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentu CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918664374