2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Polkowice
Dodane 09 maja 2024

Operator koparki Polkowice

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TSR POLAND SP. Z O. O. POSZUKUJE OSÓB ZAINTERESOWANYCH PRACĄ NA STANOWISKU: OPERATOR MASZYN PRZEŁADUNKOWYCH (KOPARKA)

Miejscowość : POLKOWICE

Opis stanowiska:

·        Praca na maszynie przeładunkowej z chwytakiem do złomu - najważniejsze obowiązki:

·        Załadunek / rozładunek samochodów koparką z chwytakiem

·        Sortowanie złomu za pomocą maszyny

·        Prace porządkowe i pomocnicze na placu

Wymagania:

·        Uprawnienia do obsługi koparek jednonaczyniowych klasy I

·        Dyspozycyjność, uczciwość

·        Chęć do pracy

Oferujemy:

·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·        Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

·        Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·        Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

·        Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień np. wózki widłowe

Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem aplikacji OLX

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 904677823