2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Rybnik
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator koparki obrotowej, koparko-ładowarki, minikoparki

Wynagrodzenie

7 450 - 9 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma projektowo-wykonawcza PRD Marcin Lendzioszek z Rybnika poszukuje kandydatów na stanowisko: operator koparki obrotowej (Volvo EW160 + łyżki Rototilt), koparko-ładowarki (Mecalac TLB 890), minikoparki (Kubota KX019-4, KX027-4, U50-5). Zajmujemy się robotami budowlanymi związanymi z realizacją sieci wodociągowych / kanalizacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku - teren woj. śląskiego, roboty w promieniu ~50,0km od Rybnika.

Zakres obowiązków / wymagania:

  • odpowiedzialność, organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdyy kat. B+E, C

  • dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt

  • uprawnienia doświadczenie na prace w/w sprzętem

  • czynniki mające wpływ na stawkę: czytanie dokumentacji technicznej, obsługa zgrzewarek różnego typu, , obsługa niwelatora

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienność i fachowość wykonywanych prac

  • uczciwości

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, umowę o zlecenie i  w systemie B2B)

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • dojazdy na budowę płatne 100%

  • możliwość szkolenia i rozwoju na danym stanowisku

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 902662010