2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Rolantowice
Dodane 21 maja 2024

OPERATOR KOPARKI /maszyn w ogrodnictwie

Wynagrodzenie

6 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rolantowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Jesteśmy liderem w branży zakładania terenów zieleni, firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży małej architektury. Specjalizujemy się w zakładaniu zielonych dachów. Realizujemy duże, ambitne projekty głównie w sektorze przemysłowym tj. fabryki, hotele, oraz duże ogrody przydomowe. Nasze realizacje to między innymi: Hilton - Ovo, Sky Tower, fabryka Pepsico Frito Lay, osiedla Lokum Di Trevi, Nowy Grabiszyn, Mieszkanie + Nowa Kolejowa. Realizujemy zieleń kompleksowo, wykonujemy roboty ziemne, nasadzenia roślina, zakładamy trawniki i system nawadniania. Posiadamy profesjonalny sprzęt, koparkę, ciągnik ogrodniczy, toro dingo, i wiele innych.

Twój zakres obowiązków

  • Praca na koparce Mecalac 8 MRC

  • Wykonywanie prac ziemnych w ogrodnictwie (rozsypywanie, grabienie warstw ogrodniczych, kopanie dołów pod drzewa, kształtowanie terenu)

  • Praca maszynami ogrodniczymi i ich konserwacja (TORO DINGO 525, ładowarka Weidemann T5522, ładowarka John Deere 4520, kosiarka KUBOTA GZD 15II, wozidło Thwaites Alldrive, wozidło HITACHI EG-30)

  • Regularne sprawdzanie i kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanych urządzeń

  • Inne prace ogrodnicze (sadzenie drzew i krzewów, montaż systemów nawodnieniowych, zakładanie trawników, cięcie i pielęgnacja krzewów)

  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem robót

  • Odpowiedzialność za wykonywane prace

Nasze wymagania

  • Łatwość nauki obsługi maszyn i narzędzi

  • Uprawnienia operatora koparki (mile widziane)

  • Umiejętność oceny stanu technicznego oraz wykonania drobnych napraw maszyn (mile widziane)

  • Doświadczenie w pracy przy zakładaniu ogrodów (mile widziane)

  • Motywacja do pracy

  • Prawo jazdy kat. B (wymagane, ewentualnie chęć odbycia szkolenia)

  • Prawo jazdy kat. B-E, C lub chęć odbycia szkolenia (mile widziane)

  • Dobra kondycja fizyczna

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B, umowy zlecenie, umowy o dzieło, jesteśmy elastyczni

  • Profesjonalne narzędzia pracy, nowoczesne maszyny i urządzenia do prac w ogrodnictwie

  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych specjalistów

  • Udział w targach krajowych i zagranicznych oraz szkolenia

  • Ciekawą, różnorodną pracę. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Spotkania integracyjne

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

  • Paczki świąteczne

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Możliwość uzyskania uprawnień

Lokalizacja

Rolantowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rolantowice
ID: 889975726