2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Giżycko
Dodane 28 maja 2024

Operator Koparki gąsienicowej ,kołowej

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Bogbud specjalizującej sięw sieciach Sanitarnych i Wodociągowej poszukuje kandydatów na stanowisko: operator koparki, koparko-ładowarki, ładowarki.

Opis stanowiska:

·      Praca przy obsłudze maszyn budowlanych

·      Konserwacja i dbałość o sprzęt

Wymagania:

·      Uprawnienia na daną maszynę budowlaną

·      Doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora mile widziane

·      Chęć do pracy

·      Prawo jazdy kat. B

·      Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

·      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe)

·      Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę na czas nieokreślony

·      Motywacyjny system wynagrodzeń

·      Możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS

·      Prowadzimy prace w północno-wschodniej Polsce – brak wyjazdów w delegacje

·      Ubezpieczenie grupowe na życie

·      Bezpieczeństwo na budowie to dla nas priorytet

·      Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy)

. Praca od poniedziałku do piątku bez sobót

. Od 7 do 17 godz

. Sprzęt nowy lub kilka letni ( CATERPILLAR , VOLVO )

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 916702711