2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Słupsk
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator kierowca wozidła HYDREMA

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+E

Opis

”.Opis

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

  • kierowcę/operatora wozidła

  KIEROWCA KAT.C NA WOZIDŁO

Zakres obowiązków:

 • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:

• samodzielności, rzetelności, zaangażowania w wykonywaną pracę,

• dyspozycyjność, praca obecnie w Słupsku

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV poprzez platformę OLX.PL

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV zapisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem danych osobowych jest firma Olivia Sokołowska Oliwia. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 892829642