2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane Dzisiaj o 06:25

Operator/ka produkcji - atrakcyjna stawka!

Lokalizacja

Legnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR/KA PRODUKCJI

praca na LSSE - stawka od 24, 62 zł brutto /h + do 600 zł premiI!*

-stawka przyznawana jest w zależności od doświadczenia

Obowiązki:

obsługa maszyn przy linii produkcji,

praca zgodnie z instrukcjami pracy,

wstępna kontrola jakości.

Wymagania:

dyspozycyjność do pracy zmianowej (system 3-zmianowy),

motywacja i zaangażowanie,

uczciwość i sumienność

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,

atrakcyjne stawki godzinowe i wysokie premie,

możlowść przejścia pod umowę bezpośrednio z firmą po okresie próbnym,

miesięczny okres rozliczeniowy,

możliwość awansu w strukturach firmy,

Dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder,

Wsparcie Konsultanta Trenkwalder podczas całego okresu zatrudnienia,

Bogaty pakiet benefitów Trewnkwalder : prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Wyślij nam swoją CV!

lub

Przyjdź do nas do biura : TRENKWALDER Legnica, ul. Jaworzyńska 261/3

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 863898887