2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Operator frezarki CNC

Wynagrodzenie

6 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Profesja (KRAZ 27938), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim. Zajmujemy się rekrutacją pracowników tymczasowych, pośrednictwem przy rekrutacjach stałych, outsourcingiem kadrowo-płacowym, a także przeprowadzaniem testów kompetencji dla kandydatów na wysokie stanowisko pracownicze.

Aktualnie, dla naszego Klienta z branży metalurgicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn sterowanych numerycznie CNC

Zakres obowiązków:

  • Sterowanie numeryczne CNC, (maszyny FANUC),

  • Ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyn

  • Samodzielność pracy przy detalach o niskim stopniu skomplikowania

  • Samokontrola jakości wykonywanych elementów

  • Dbałość o porządek wokół stanowiska pracy

  • Przestrzeganie regulaminu pracy

  • Dobór parametrów obróbki.

Nasz Klient oczekuje:

  • Min. 3 lata doświadczenia

  • Wykształcenia min. średnie

  • Umiejętności technicznych

  • Znajomości czytania rysunku technicznego i rozumienia go

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Kultury osobistej.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę zmianową

  • Dogodną lokalizację

  • Szkolenia

  • Zdrową i przyjazną atmosferę pracy

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ!

PO OKRESIE PRÓBNYM (max. 3 MSC - do negocjacji) - UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 919514901