2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 06 maja 2024

Operator elektrodrążarki drutowej - PRACA w CalaMid BOCHNIA

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma CalaMid, specjalizująca się w profesjonalnej obróbce metalu, poszukuje pracowników do swojego zakładu produkcyjnego przy ul. Partyzantów w Bochni, na stanowisko:

Miejsce pracy: Bochnia, ul. Partyzantów

Zakres obowiązków:

• obsługa wycinarki (elektrodrążarki) drutowej AgieCharmilles CUT P550,

• przygotowanie detali do obróbki,

• dobór parametrów obróbki na maszynie lub w programie CAM: FIKUS Visualcam (możliwość przyuczenia programu),

• pomiar wykonanego detalu pod kątem zgodności z rysunkiem technicznym,

• konserwacja bieżąca elektrodrążarki.

Poszukiwane kompetencje:

• znajomość obsługi elektrodrążarek drutowych,

• znajomość rysunku technicznego,

• umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

• sumienność, dokładność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

• nowoczesny park maszynowy,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

• pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00 lub 7:00 – 15:00,

• miłą i spokojną atmosferę w pracy.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w wiadomości OLX lub telefoniczny.

wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne na podany wyżej adres e-mail lub kontaktując się telefoniczne do Z.P.U.H. CALAMID Eksport-Import Marek Całka z siedzibą w Bochni (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 912083024