2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Budzyń
Dodane 09 maja 2024

Operator CNC - praca w nowoczesnej narzędziowni

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Budzyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oczekiwania wobec kandydatów: FREZER

  • ·        znajomość sterowania Heidenhain obsługa frezarek Hermle (3 i 5-cio osiowe)

  • ·        bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • ·        umiejętność pisania programów z poziomu pulpitu w oparciu o cykle wraz z doborem narzędzi i parametrów

  • ·        dobra znajomość technologii obróbki

  • ·        doświadczenie w zakresie obróbki materiałów hartowanych

  • ·        doświadczenie min. 3 lata w zakresie samodzielnej pracy na stanowisku frezer CNC

  • ·        bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

  • ·        dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw oprogramowania CAM

 Główne zadania: FREZER

  • ·        przygotowywanie detali do obróbki

  • ·        dobór narzędzi, parametrów

  • ·        bieżąca obsługa maszyny i realizacja zaplanowanych procesów obróbczych

  • ·        programowanie maszyny

  • ·        ustawianie detali do obróbki

  • ·        bazowanie narzędzi oraz obrabianych detali za pomocą sond pomiarowych

  • ·        konfiguracja oraz dobór optymalnych parametrów pracy urządzenia

  • ·        kontrola jakości (w tym kontrola wymiarowa) produkcji wykonywanych detali

  • ·        prowadzenie monitoringu eksploatacji maszyny, wykonywanie codziennych oraz okresowych przeglądów oraz konserwacji maszyny

 Oczekiwania wobec kandydatów: OPERATOR ELEKTRODRĄŻARKI DRUTOWEJ

  • ·        Doświadczenie na stanowisku operatora CNC min. 3 letnie

  • ·        Znajomość sterowania Sodick lub Charmilles

  • ·        Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • ·        Podstawowe wiadomości o narzędziach używanych w obróbce skrawaniem

  • ·        Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • ·        Odpowiedzialność za wykonana pracę

  • ·        Zdolności manualne

  • ·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Główne zadania: OPERATOR ELEKTRODRĄŻARKI DRUTOWEJ

    ·        Praca przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej

    ·        Obsługa elektrodrążarki drutowej Sodick

    ·        Samodzielne pisanie programów na maszynie w oparciu o dokumentację 2D i 3D

    ·        Bazowanie detali

    ·        Dobór sposobu i zamocowanie obrabianego przedmiotu

    ·        Kontrola przebiegu procesu

    ·        Dokonywanie pomiarów w procesie w celu zapewnienia zgodności z dokumentacją techniczną

Lokalizacja

Budzyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Budzyń
ID: 696324041