2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Stęszew
Dodane 10 maja 2024

Operator CNC - materiały drewnopochodne

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy, RSC BIS Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko pracy:

Operator CNC przy obróbce materiałów drewnopochodnych

Miejsce pracy: Skrzynki, gmina Stęszew

Opis stanowiska:

·         obsługa maszyny CNC Seron 1520 lub Infotec 3121 PRO

·        wycinanie formatek z materiałów drewnopochodnych typu płyta wiórowa, sklejka MDF itp. oraz wycinanie detali w drewnie litym

·         układanie programów na poszczególne elementy z gotowymi plikami pdf lub dxf

·         zarządzanie wyciętymi formatkami - układanie, opisywanie

·         Ścisła współpraca z produkcją i działem zakupów

Wymagania:

·         znajomość rysunku technicznego

·         Praktyczna znajomość programów MS OFFICE,

·         Dokładność i sumienność,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         mile widziane doświadczenie w pracy z programami typu uCanCam, Vcarve lub podobne

·         Odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

·         Odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

·         dobre warunki pracy

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         praca dwuzmianowa

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: telefon stacjonarny (061) 8196433

”Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma RSC Bis Sp. z o. o. z siedzibą w Skrzynkach, 62-060, ul Dworcowa 42

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do ewentualnych przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.”

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 875930233