2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 31 maja 2024

Operator CNC, bez doświadczenia.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Stanowisko: Operator CNC, bez doświadczenia.

Podstawowe obowiązki:

·       sprawdzanie zgodności frezowanych elementów z projektem,

·       przeprowadzanie testów i pomiarów w celu oceny poprawności przygotowanej formy,

·       współpraca z innymi działami w celu identyfikacji poprawności projektu,

·       obsługa elektronarzędzi,

·       wykonywanie prac związanych z mechaniczną obróbką metali i tworzyw sztucznych.

Wymagania:

·        wykształcenie techniczne lub zawodowe – dodatkowy atut

·        mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi frezarek, szlifierek lub tokarek,

·        dobra znajomość obsługi komputera,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

·        komunikatywny język polski – warunek konieczny.

Oferujemy:

·        możliwość doszkolenia w zawodzie,

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,

·        pakiet benefitów, tj. pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dopłata do wypoczynku,

·        możliwość rozwoju w ramach firmy.

Dodatkowe informacje:

·       umowa o pracę,

·       praca w systemie 2 zmianowym (bez zmiany nocnej).

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 918894037