2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Operator Chatu / Оператор чата / Chat Operator

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oferta pracy: Operator Czatu

Lokalizacja: Kraków, Polska

Godziny pracy: 5 dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie

Obowiązki:

• Obsługa czatów na amerykańskiej platformie

• Świadczenie profesjonalnych porad i wsparcia dla klientów

• Zachowanie standardów obsługi klienta oraz przetwarzanie zapytań w określonych terminach Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego mile widziana, ale nie wymagana

• Brak doświadczenia zawodowego mile widziany, oferta otwarta również dla początkujących

• Dobre umiejętności komunikacyjne oraz uwaga na detale

• Gotowość do pracy w biurze w Krakowie

Warunki:

  • Kobiety, w wieku od 18 do 30.

• Wynagrodzenie od 5000 złotych

• Biuro w centrum Krakowa

• Profesjonalne szkolenie i rozwój

• Przyjazny zespół

Jeśli jesteś zainteresowana daj nam znać zostawiając CV i wiadomość z danymi kontaktowymi!

Вакансия: Оператор Чата

Место работы: Краков, Польша

График работы: 5 дней в неделю, по 8 часов в день

Обязанности:

• Обработка чатов на американской платформе

• Предоставление профессиональной консультации и поддержки клиентам

• Соблюдение стандартов обслуживания и обработка запросов в установленные сроки

Требования:

  • Девушки, возрастом от 18 до 30.

• Знание английского языка приветствуется, но не обязательно

• Опыт работы не требуется, возможность для новичков

• Хорошие коммуникативные навыки и внимание к деталям

• Готовность работать в офисе в Кракове

Условия:

• Заработная плата от 5000 злотых

• Офис в центре Кракова

• Профессиональное обучение и развитие

• Дружелюбная команда

Заинтересованных просим отправить свое резюме или несколько слов о себе с контактным номером

Vacancy: chat operator

Location: Krakow, Poland

Working hours: 5 days a week, 8hr shift.

Responsibilities:

• Working on American platforms

• Professional consulting and customer support

• Following standarts and tasks given

Requirements:

  • Ladies age from 18 to 30.• B2 English would be a plus, but not required

• No experience needed, great opportunity for those who are just starting to work

• Good communication skills and positive attitude

• Ability to work from office located in Krakow

Conditions:

• Salary starting from 5000 zloty

• Office in Krakow city center

• Professional training and career growth possibilites

If you're interested let us know by leaving you CV and message with your contact information!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918521371