2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żary
Alicja Nogas
Dodane 17 maja 2024

Operator/analityk danych - katalogowanie produktów

Wynagrodzenie

4 300 - 6 240 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Szukamy osoby potrafiącej bardzo dobrze posługiwać się komputerem i wyszukiwać treści w internecie. Będziemy razem realizować projekty monitorowania cen dla czołowych polskich i zagranicznych sieci handlowych, takich jak Leroy Merlin, CCC, Empik, Rossmann, Neonet, Avon.

Zadania na stanowisku

  • Katalogowanie produktów z różnych sklepów internetowych według reguł dostarczonych przez klienta.

  • Kontrolowanie jakości danych o cenach produktów w internecie.

  • Sprawdzanie zmian w ofertach i wyglądzie sklepów internetowych.

  • Dostarczenie programistom informacji o cechach asortymentu w sklepach.

  • Współpraca z innymi osobami w zespole.

  • Aktywne uczestniczenie w spotkaniach, statusowanie postępu pracy.

Idealna osoba:

  • Bardzo dobrze posługuje się komputerem, przeglądarką internetową i translatorem.

  • Bez problemu znajdzie zadane informacje na stronach sklepów internetowych.

  • Zna solidne podstawy Excela.

  • Samodzielna, odnajdująca się na stanowiskach o dużej autonomii.

  • Posiada świetne umiejętności komunikacyjne - wymagany j.polski

  • Rozumie język angielski na poziomie podstawowym.

  • Znajomość innych języków europejskich będzie atutem.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie na stanowisku zaczyna się od 4300 zł brutto dla osób początkujących i wraz z doświadczeniem i wzrostem umiejętności może dojść do 6240 zł brutto na tym stanowisku.

  • Umowa zlecenie.

  • Pracę hybrydową po okresie wdrożenia (6 miesięcy) i ruchome godziny pracy (według Twoich potrzeb)

Dlaczego Manubia?

Jesteśmy czołową polską firmą zajmującą się monitorowaniem cen w internecie. Portfolio naszych klientów zachwyci niejedną osobę. Główną wartością jaką oferujemy klientom są wiarygodne i aktualne dane o cenach rynkowych. Zarządzanie cenami to rosnąca od lat dziedzina w branży handlowej, a dane o cenach rynkowych dostarczane przez nasz system PricePanorama są tego fundamentem.

Atuty w pracy w Manubii:

  • Duża autonomia.

  • Elastyczność (taka prawdziwa - bez nadgodzin, bez pracy w weekendy).

  • Praca hybrydowa i praca zdalna była u nas modna już przed pandemią.

  • Biuro w zielonym centrum Żar.

  • Najlepsze dostępne narzędzia do pracy (Google Workspace, Bitrix24, Slite, Grafana i wiele innych).

  • Jesteśmy jeszcze na tyle niedużą firmą (25 osób), że poznasz każdego z nas.

  • Nie ma monotonii. Szybko się rozwijamy, dużo się zmienia. Zmiana jest już wpisana w naszą kulturę i każdy z nas się do niej przyczynia

CV prosimy przesyłać przez OLX. Wybranym osobom odpowiemy i prześlemy link do formularza rekrutacyjnego, w którym będą dokładniejsze pytania o umiejętności i dostępność. Z wybranymi umówimy się na rozmowę w naszym biurze.

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 917373130