2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Dodane 08 maja 2024

OPERATO MASZYN firma LEONI Wierzbice pod Wrocławiem

Wynagrodzenie

4 250 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki (dodatek do dojazdów do pracy, atrakcyjny system premiowy)

  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrze i zewnętrzne)

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania

  • umowa o pracę tymczasową na czas określony (18 miesięcy)

  • dofinansowanie do opłat mieszkaniowych (do 650 zł/miesięcznie)

Główne zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (przeciągarki/ekstrudery/nawijarki)

  • dbałość o najlepszą jakość produktu

  • kontrola wytwarzanych produktów

Oczekiwania:

  • elastyczność

  • nastawienie na wyniki

  • umiejętność rozróżniania kolorów

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie techniczne

  • mile widziana znajomość obsługi urządzeń pomiarowych

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 694905539