2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Lipie
Dodane 24 kwietnia 2024

Ogrodnik do kompleksowego zajmowania się ogrodem.

Lokalizacja

Lipie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Szukam ogrodnika/ogrodniczki do kompleksowego zajmowania się moim ogrodem.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni tj. prace ziemne, zakładanie trawników, przygotowywanie podłoża pod nasadzenia, sadzenie roślin, montaż małej architektury, pomoc w doborze roślin, prycinanie i pielęgnacja drzew.

  • wykonywanie prac związanych z pielęgnacją terenów zieleni

  • opcjonalnie: wykonywanie prac związanych z wycinką i przycinaniem drzew, zajmowanie się winnicą.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży ogrodniczej

  • umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

  • dyspozycyjność (min 3 dni w tygodniu )

    WYNAGRODZENIE DO USTALENIA.

    TEL: 60*****30, 53*****04

Lokalizacja

Lipie,

Małopolskie

Małopolskie, Lipie
ID: 914209405