2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Swarzędz
Dodane 03 czerwca 2024

ogrodnik brygadzista - kierownik usług ogrodniczych

Wynagrodzenie

4 000 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Ogrodnik brygadzista , kierownik usług ogrodniczych

Jeżeli lubisz rośliny ogrodowe, pracę z nimi i dla nich, nie boisz się kierowania zespołem osób a także koordynacji ich pracy, nie lubisz monotonii a osiągnięcie celu daje Ci satysfakcję, to być może praca, którą oferujemy jest dla Ciebie.

Stanowisko brygadzisty jest dla osoby, która lubi solidnie i fachowo wykonywać swoje obowiązki oraz czerpać motywację z zadowolenia klienta z dobrze wykonanej pracy.

Jesteśmy centrum ogrodniczym, które powstało z pasji do roślin i z satysfakcji opowiadania o nich. Sprzedajemy drzewa, krzewy i kwiaty od wiosny 2001 roku. Centrum ogrodnicze Ogród marzeń to miejsce o ugruntowanej pozycji na rynku roślin ogrodowych. W swojej ofercie staramy się mieć bardzo szeroki asortyment gatunków i odmian, tak aby zadowolić wszystkich miłośników roślin ogrodowych i domowych. Nasi klienci kupujący rośliny są również osobami zamawiającymi usługi ogrodnicze.

Obecnie szukamy osoby dobrze zorganizowanej, lubiącej działania i co jakiś czas nowe wyzwania.

Obowiązki ogrodnika brygadzisty to organizowanie i realizowanie prac w ogrodach klientów zgodnie z oczekiwaniem zleceniodawcy - pomagamy cieszyć się z otaczającej Go zieleni.

W naszej firmie kierujemy się następującymi wartościami oraz zasadami:

·        Uczciwość w mówieniu jaka jest sytuacja.

·        Firma to ludzie, którzy w niej pracują i ją tworzą. Jesteśmy zespołem.

·        Planowanie przepisem na sukces.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie oraz szukasz miejsca pracy, które będzie dla Ciebie “drugim domem”, to zapraszamy do złożenia swojej propozycji współpracy.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

Organizacja realizacji zamówień od klientów

·        umawianie z klientami i przełożonymi zakresu wykonywanych prac,

·        uzgadnianie terminów prac,

·        bieżące doradztwo z zakresu pielęgnacji roślin,

·        koordynacja pracy poszczególnych osób z zespołu.

Nasze wymagania:

·        wykształcenie min średnie,

·        wysoka kultura osobista,

·        doświadczenie i wykształcenie ogrodnicze,

·        umiejętność projektowania i montażu systemu automatycznego nawadniania ogrodu,

·        prawo jazdy kat B

·        predyspozycje do pracy fizycznej i kierowania zespołem

Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i rozwijać ją wspólnie z nami, złóż CV oraz list motywacyjny, w którym odpowiesz na pytanie: Czego potrzebuję od pracodawcy, aby pracować efektywnie?

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 647837848