2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wola
Dodane 18 maja 2024

Ogłoszenie o pracę: Opiekun do dziecka (lat 8) i pomoc domowa

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

Jesteśmy rodziną mieszkającą w centrum Warszawy i poszukujemy odpowiedzialnej oraz serdecznej osoby, która dołączy do naszego domu. Praca na pełny etat.

*Zakres obowiązków:*

- Odbieranie dziecka ze szkoły oraz odwożenie do szkoły rano.

- Przygotowywanie i podawanie śniadań.

- Dbanie o porządek w domu, w tym sprzątanie, pranie i prasowanie. (Mieszkanie 77m2)

- Opieka nad dzieckiem i dbanie o jego dobrostan.

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat.

- Przyjazne i wsparcie środowisko pracy.

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

*Wymagania:*

- Doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w prowadzeniu domu.

- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

- Empatia i pozytywne nastawienie do dzieci.

- Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców.

- Punktualność i zaangażowanie.

- Prawo jazdy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 917538593