2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Leszno
Dodane 30 maja 2024

Ogłoszenie o pracę

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy: Leszno

Zakres zadań:

·        prowadzenie dokumentacji budowy, koordynacja obiegu dokumentów,

  • nadzór nad obiegiem korespondencji,

  • obsługa administracyjna biura budowy,

  • prowadzenie rejestrów budowy: umów, korespondencji, rejestru odpadów budowlanych w systemie BDO,

  • wsparcie Kierownika Projektu i Kierownika Budowy,

  • kontakt z klientem i podwykonawcami,

  • wsparcie w zakresie przygotowywania materiałów dla Inwestora,

  • redagowanie pism,

  • realizacja zakupów i zamówień na potrzeby biura budowy,

  • dbałość o porządek w biurze.

Wymagania:

·        doświadczenie w administracji lub na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w obsłudze administracyjnej budowy),

  • doświadczenie w pracy z dokumentami,

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Word,

  • zaangażowanie i sumienność,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy;

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • interesującą pracę na ciekawych kontraktach,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony Kierownika Kontraktu;

  • Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00;

  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 złotych brutto (okres próbny) i 4800 złotych brutto (po okresie próbnym);

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 918797882