2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Wielkopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Skoki
Dodane 14 maja 2024

Oferuję pracę dla Asystentki/Higienistki Stomatologicznej/ Higienistki

Lokalizacja

Skoki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Prężnie rozwijające się Gabinety Stomatologiczne Dentim-Plus poszukują do pracy Asystentkę Stomatologiczną/ Higienistkę Stomatologiczną. CV prosimy wysyłać poprzez portal olx.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie i ukończona szkoła dla asystentek

  • chęć do pracy i nauki

  • samodzielność na stanowisku pracy

  • dobra organizacja pracy, sumienność

  • punktualność

  • szukamy osoby, która może podjąć pracę od zaraz w naszych obu lokalizacjach

  • oferujemy zatrudnienie na pół etatu, z możliwością zwiększania etatu po okresie próbnym

  • poszukujemy osoby dyspozycyjnej minimum 2 soboty w miesiącu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze

  • możliwość ciekawych szkoleń

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na czas próbny, a następnie na czas nieokreślony. Zależy nam długotrwałej współpracy.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie stanowiska pracy dla lekarza

  • asystowanie lekarzom przy zabiegach

  • umawianie pacjentów na wizyty

  • rozliczanie wizyt

Miejsce pracy: Skoki oraz Murowana Goślina

Lokalizacja

Skoki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skoki
ID: 848101425