2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Przeźmierowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Oferta pracy - Specjalista w Dziale Logistyki

Wynagrodzenie

5 350 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Specjalista w dziale logistyki

Jesteśmy wiodącym producentem opakowań aluminiowych i dostawcą  opakowań papierowych oraz innych ukierunkowanych na trend EKO, dla branży piekarniczo - cukierniczej, gastronomicznej i zakładów mięsnych.

Obecnie poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych osób do naszego Działu Logistyki.  Daj nam się poznać i wyślij nam swoje CV! Do zobaczenia.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie realizacji zleceń transportowych,

  • sporządzanie analiz i raportów związanych z oceną efektywności procesu transportu,

  • analizowanie i kontrolowanie kosztów procesów,

  • kontakt  z dostawcami w związku z odbiorami dostaw,

  • harmonogramowanie dostaw wraz z awizacjami,

  • tworzenie własnej  bazy dostawców usług  transportowych,

  • kompleksowa opieka nad flotą własną aut osobowych,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • wysyłka e-faktur,

  • przyjmowanie i wpisywanie poczty tradycyjnej w książkę nadawczo  - odbiorczą.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość tematyki zarządzania łańcuchem dostaw,

  • umiejętność skutecznego planowania i koordynowania procesów dostaw,

  • umiejętności negocjacji z firmami transportowymi,

  • znajomość j. angielskiego pozwalająca komunikację ( dodatkowym atutem będzie znajomość j. włoskiego),

  • dobra znajomość Pakietu Office, z uwzględnieniem Excela,

  • systematyczność i terminowość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie w zespole młodych ambitnych ludzi,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • współfinansowanie zajęć sportowych,

  • współfinansowanie prywatnej opieki medycznej.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 865631626