2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Oferta Pracy: Pracownik Budowlany

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Golden Lions House, renomowana firma deweloperska specjalizująca się w rewitalizacji kamienic oraz w sprzedaży i wynajmie mieszkań, poszukuje doświadczonych Pracowników Budowlanych. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i współpracy nad wyjątkowymi projektami rewitalizacji w sercu miasta.

Główne Obowiązki:

  • Prace budowlane i remontowe w ramach projektów rewitalizacji kamienic.

  • Współpraca z zespołem projektowym i innymi pracownikami na placu budowy.

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz standardów jakościowych firmy.

  • Wykonywanie zadań zgodnie z planem i harmonogramem prac.

  • Raportowanie postępów i ewentualnych problemów kierownikowi budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej.

  • Umiejętność czytania planów i specyfikacji technicznych.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

  • Świadomość przepisów BHP i doświadczenie w pracy zgodnie z nimi.

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi sprzętu budowlanego.

Oferujemy:

  • Pracę nad unikatowymi projektami rewitalizacji w atrakcyjnych lokalizacjach.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem „Pracownik Budowlany”. Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Golden Lions House to miejsce, gdzie pasja do budownictwa łączy się z dbałością o detale i jakość, a każdy projekt stanowi część większej wizji rewitalizacji miasta.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 892566480