2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Słubice
Dodane 13 maja 2024

Oferta pracy - Magazynier Słubice

Wynagrodzenie

52 - 54 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Trodo

Międzynarodowa Firma Trodo założona w 2013 roku zajmująca się technologią i eksportem części samochodowych i części zamiennych.

Zakres obowiązków

Poszukujemy nowego współpracownika do naszego zespołu, w Polsce który będzie odpowiedzialny za zadania takie jak przyjmowanie, przechowywanie i wysyłka produktów, zapewnianie dokładności zapasów oraz utrzymywanie czystego i zorganizowanego środowiska magazynowego. Jeśli jesteś osobą chętną do pracy, rozsądną i zmotywowaną, posiadającą doskonałe umiejętności pracy zespołowej, aplikuj do nas na to stanowisko.

Wymagania:

znajomość języka polskiego i angielskiego

zdolność do podnoszenia i przenoszenia ciężkich przedmiotów

duża dbałość o szczegóły i organizację

wysokie poczucie odpowiedzialności

pozytywne nastawienie i optymizm, nawet w trudnych sytuacjach

Kluczowe Obowiązki:

Praca przy wyborze produktów i umieszczaniu/skanowaniu na półkach

Układanie towaru na paletach

Utrzymywanie porządku w magazynie

Oferujemy:

wynagrodzenie brutto: 53,80 zł/h (pełny etat), łączna liczba przepracowanych godzin

godziny pracy zgodnie z harmonogramem

celebrowanie ważnych chwil w życiu pracowników

4 dodatkowe dni urlopu

program zniżek pracowniczych

Lokalizacja magazynu: Os. Przemysłowe, 69-100, Słubice

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 914817238