2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dział HR
Dodane 13 maja 2024

OEX Cursor: Młodszy specjalista ds. administracji - Warszawa, Włochy

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Spółka należy do Grupy Kapitałowej OEX S.A. działającej w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu.

Obecnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. administracji

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Równoległa 4a

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie reklamacji wpływających do zespołu administracji w zakresie usług kurierskich,

  • Prowadzenie procesów reklamacyjnych zgodnie z obowiązującą procedurą i wyznaczonymi standardami oraz bieżący kontakt z dostawcami,

  • Rejestrowanie i rozliczenie faktur i umów w wewnętrznym systemie,

  • Zarządzanie obiegiem wyposażenia zgodnie z obowiązującymi procedurami, zapewnienie ciągłości, terminowości relokacji, rejestrowanie danych w systemach,

  • Rozliczanie użytkowników ze zwracanego powierzonego mienia w oparciu o obowiązujące procedury,

  • Prowadzenie ewidencji zadań, tworzenie raportów, zestawień,

  • Prowadzenie rejestru RODO i raportowanie zgodnie z obowiązującą procedurą,

  • Archiwizacja dokumentów,

  • Wsparcie ad hoc w obsłudze sekretariatu i dbanie o właściwy obieg dokumentów, a w tym przyjmowanie, segregowanie, rejestrowanie korespondencji przychodzącej i dostarczanie jej do poszczególnych działów, przygotowywanie korespondencji wychodzącej,

  • Wykonywanie innych zadań administracyjnych zleconych przez przełożonych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Ukierunkowanie na wysoką jakość obsługi.

Mile widziane:

  • znajomość Power Query.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Paczki świąteczne,

  • Dostęp do pracowniczej biblioteczki,

  • Możliwość przyprowadzenia zwierzaka do biura,

  • Świętowanie urodzin,

  • Możliwość skorzystania z benefitów firmowych (m.in. karta sportowa MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie).

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 915281639