2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Radom
Dodane 18 maja 2024

Przedstawiciel InPost zatrudni na stanowisko PRACOWNIK TECHNICZNY

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Przedstawiciel firmy InPost, Oddział Radom rozbudowuje swój zespół, w związku z tym prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik Techniczny

Opis stanowiska:

·            dokonywanie bieżących napraw urządzeń na oddziale (w tym urządzeń sortowniczych)

·            prowadzenie systematycznych kontroli urządzeń na oddziale

·            prowadzenie dokumentacji serwisowej / pokontrolnej

·            współpraca z jednostkami wewnętrznymi i firmami serwisowym

·            planowanie i nadzór nad zapewnieniem części, narzędzi, elementów do wykonywania napraw i serwisu na oddziale

·            inne zadania zlecone przez przełożonego

To, czego potrzebujemy od Ciebie:

·            umiejętności posługiwania się narzędziami, zmysłu technicznego

·            umiejętności planowania oraz organizacji pracy własnej

·            dyspozycyjności

·            podstawowej znajomości komputera

Mile widziane:

·            uprawnienia SEP do 1kV (lub wyższe)

To, co zapewniamy:

·         stabilne zatrudnienie w firmie, która jest liderem na rynku

·         atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

·         możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych

·         partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 919058926