2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Podkarpackie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Trzebownisko
Dodane 15 maja 2024

Obsługa sklepu internetowego, allegro i olx

Wynagrodzenie

3 250 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebownisko

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukiwana osoba do obsługi sklepu internetowego, Allegro i OLX

Firma BHPDUO poszukuje ambitnej osoby dołączającej do naszego zespołu w roli specjalisty ds. obsługi sklepu internetowego. Jeśli jesteś osobą pełną energii, dobrze zorganizowaną i posiadającą umiejętności komunikacyjne, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Zarządzanie kontem na platformach Allegro i OLX oraz prowadzenie sklepu internetowego

  • Tworzenie i aktualizacja ofert sprzedaży.

  • Monitorowanie konkurencji i dostosowywanie strategii sprzedażowej.

  • Obsługa klienta, odpowiadanie na pytania i udzielanie wsparcia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych, w tym Allegro i OLX.

  • Znajomość zasad prowadzenia sklepu internetowego.

  • Umiejętność obróbki zdjęć

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Praca na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Elastyczne godziny pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV

Lokalizacja

Trzebownisko,

Podkarpackie

Podkarpackie, Trzebownisko
ID: 918425793