2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 23 kwietnia 2024

Obsługa sklepów internetowych i mieszalni lakierów

Wynagrodzenie

4 242 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent lakierów zatrudni osobę do pracy przy obsłudze sklepów, platform sprzedażowych i mieszalni lakierów.

Wymagania :

-biegła znajomość i obsługa komputera oraz Internetu

-znajomość platform sprzedażowych

-kreatywność, inicjatywa

-chęć zdobywania nowych umiejętności

-umiejętności samodzielnego organizowania pracy

-zaangażowanie i motywacja do pracy

-skrupulatności, uczciwości i dokładności

-wykształcenie min. zawodowe

-znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

-obsługa sklepów i platform internetowych

-praca przy dobieraniu i produkcji lakierów

Proponujemy :

-odpowiedzialną i ciekawą pracę

-możliwość rozwoju zawodowego (awansu)

-szkolenie w zakresie powierzonych obowiązków (zdobycie cennej wiedzy z zakresu sprzedaży internetowej i dobierania lakierów samochodowych)

-możliwe różne formy zatrudnienia

-stałą i stabilną pracę

-dobre zarobki

-wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

-przyjazną atmosferę w pracy

-praca również dla osób niepełnosprawnych

Siedziba firmy- miejsce pracy: Czerwionka Leszczyny

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych)

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 608912961