2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Praga-Południe
Dodane 06 maja 2024

Obsługa Pacjenta / Recepcja

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

IMMUNO PORTLAND CLINIC w Warszawie

poszukuje osób na stanowisko:

# Obsługa Pacjenta / RECEPCJA

Miejsce pracy: Warszawa Praga - Południe / (ul. Żupnicza)

Opis stanowiska:

·       kontakt telefoniczny z Pacjentami

·       profesjonalna obsługa medyczna

·       obsługa recepcyjna Pacjentów

·       udzielanie informacji Pacjentom na temat oferty CNR

·       prowadzenie całej logistyki rejestracji i przyjęcia

·       terminowe raportowanie swoich działań

·       dbanie o dobry wizerunek CNR

Wymagania:

·       doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

·       doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Pacjneta

·       wysokiej kultury osobistej, swobody i estetyki wypowiedzi

·       pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

·       nieustannej chęci nauki i podnoszenia wsoich kompetencji

·       umiejętność planowania pracy własnej i orientacji na cel

·       odpowiedzialność, rzetelność

·       znajomość branży medycznej (terminologia medyczna) oraz doświadczenia w telefonicznym pozyskiwaniu Pacjenta w sektorze medyczny będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenia

·      atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

·      możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych

·      duży zakres samodzielności z nastawieniem na cel

·      ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie C.V.

Proszę o akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 870468474