2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 21 maja 2024

Obsługa na dziale świeżym-mięso, wędliny, sery, ryby

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polskie Delikatesy Dwójka poszukuje energicznej, sumiennej i zaangażowanej osoby do pracy na dziale świeżym -obsługa za ladą ( dział wędliny -sery , mięsny ) .

Zależy nam żeby Pani/ Pan na tym stanowisku miał/a dobry kontakt z klientem.

Mile widziane doświadczenie w handlu lub gastronomi.

Praca w systemie zmianowym:

I zmiana 6:00-14:00

II zmiana 13:30-21:00

Co druga sobota pracująca w godzinach 07:00-18:00, niedziele wolne.

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy

  • dbałość o porządek i estetyczny wygląd lady

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

  • kontrola terminów ważności w ladzie

Nasze wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w pracy ze świeżą żywnością będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie w pracę zespołową

  • otwartość na kontakt z klientem

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pracę w stabilnej firmie

  • szkolenie stanowiskowe - profesjonalne wdrożenie i wsparcie

  • warsztaty integracyjne

  • system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych

  • zniżki pracownicze na oferowane produkty

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 869317055