2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bielsko-Biała
Dodane 14 maja 2024

Obsługa klienta w sklepie internetowym / Allegro

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Sklep internetowy szuka osoby na stanowisko związane z obsługą klienta.

Praca polega na prowadzeniu obsługi klienta / dostawców.

Zadania:

-obsługa e-mailowa i telefoniczna klienta

-prowadzenie rozmów/korespondencji poprzez portale społecznościowe - Facebook/Instagram/Whatsapp

-wysyłanie ofert do nowych i obecnych klientów

-wysyłanie zapytań ofertowych

Wymagania:

-wysoka kultura osobista otwartość / komunikatywność

-zaangażowanie i chęć do pracy

-umiejętność budowania relacji z klientem

Wymagany status ucznia/ studenta.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała - centrum.

Praca na pół etatu / pełny etat , Umowa zlecenie.

Oferujemy elastyczny czas pracy / również możliwość pracy dodatkowej, np. na pół etatu.

Praca w godzinach 7-15. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 918261350