2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wawer
Dodane 30 kwietnia 2024

Obsługa Klienta w Klubie Tenisowym – do 5h dziennie

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Poszukujemy osoby, która stanie się integralną częścią małego zespołu do obsługi klienta Letnich Półkolonii Multisportowych organizowanych przez nasz klub.

Główny zakres obowiązków będzie obejmował:

  • telefoniczna obsługa klienta (wąski i usystematyzowany zakres czynności)

  • mailowa obsługa klienta

  • uzupełnianie raportów z wykonanej pracy

Wymagania:

  • cechy charakteru: otwartość, kontaktowość, pozytywna energia

  • dobra organizacja pracy własnej

  • doskonała organizacja pracy, sumienne wykonywanie obowiązków

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy

Doskonała praca dla osoby chcącej pracować w niepełnym wymiarze czasu, w elastycznych godzinach, która chce mieć „wolną głowę” po pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 30 złotych za godzinę na rękę

  • przeszkolenie przed przystąpieniem do samodzielnego wykonywania obowiązków.

  • praca w biurze naszego Klubu lub w dowolnym wybranym przez siebie miejscu.

  • 5 godzin dziennie wedle własnego wyboru w godzinach między 9 a 19.

  • praca od poniedziałku do piątku.

  • telefon służbowy, usystematyzowane, spisane i powtarzalne czynności, komputer

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 845058651