2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kępno
Dodane 24 maja 2024

Obsługa Klienta w branży samochodowej i meblarskiej

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego i stolarstwa zatrudni Przedstawiciela Handlowego (praca na miejscu w sklepie oraz w terenie).

Praca na terenie Kępna i okolic.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta w sklepie przez pierwszy okres współpracy (nauka).

  • Dobór i mieszanie farb - tego Cię nauczymy.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (wizyty w: serwisach samochodowych, sklepach lakierniczych, sklepach motoryzacyjnych, zakładach lakierniczych, zakładach stolarskich i innych).

  • Budowanie i rozwijanie sprzedaży na podległym terenie.

  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków handlowych.

  • Pomoc przy dystrybucji sprzedanych produktów.

  • Ścisła współpraca z działem produkcji.

  • Raportowanie aktywności handlowych.

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

  • Wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu (samodzielne planowanie dnia pracy i logistyki tras).

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz swobodnej prezentacji oferty handlowej.

  • Samodyscyplina w działaniach handlowych.

  • Znajomość branży lakierniczej nie jest wymagana, ale będzie dodatkowych atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia bez ograniczeń ( zależna od wyników sprzedaży).

  • Niezbędne narzędzia do pracy - telefon i samochód służbowy.

  • Pracę od poniedziałku do piątku. W weekendy nasi Pracownicy odpoczywają.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą wiadomości OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na przesyłanych dokumentach rekrutacyjnych, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 917332238