2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 31 maja 2024

Referent ds. wsparcia Klienta. Jęz. niemiecki C1

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Armatis to nowoczesna firma z ponad 30-letnim stażem, która oferuje usługi w zakresie Obsługi Klienta. Współpraca z ugruntowaną na rynku międzynarodowym spółki francuskiej Armatis związanej z rynkiem usług contact center gwarantuje wysoką efektywność świadczonych usług związanych z obsługą klientów i szeroko rozumianym marketingiem. To firma, w której każdy, kto chce sprawdzić się w roli Referenta ma szansę na rozwój zawodowy, wsparcie, pomoc liderów. Prowadzimy liczne projekty językowe. Aktualnie poszukujemy Referenta ds. wsparcia Klienta w jęz. niemieckim.

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa klienta: bieżące wsparcie Klientów

  • odpowiadanie na pytania techniczne i dotyczące obsługi platformy ogłoszeniowej,

  • przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji,

  • aktualizowanie danych w systemie.

Nasze oczekiwania:

  • Język niemiecki na poziomie C1,

  • Język angielski na poziomie B1,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Komunikatywności,

  • Dyspozycyjności w wymiarze minimum 140 godz. miesięcznie.

Zapewnimy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy,

  • Profesjonalne szkolenie wdrażające,

  • Ciekawe wyzwania na rozwojowym stanowisku,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Szansę na rozwój i awans,

  • Przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze,

  • Wsparcie na każdym etapie współpracy,

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 916927283