2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Gliwice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Sośnica
Dodane 15 maja 2024

Obsługa klienta - kasjer/przewodnik w Kolejkowie Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Praca zarówno w tygodniu jak i w weekendy w godzinach 10.00-18.00 lub 10.00-19.00.

Dopuszczamy pracę w niepełnym wymiarze godzin.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kasy fiskalnej (sprzedaż biletów/pamiątek),

  • oprowadzanie grup zorganizowanych - wycieczek po Kolejkowie (głównie grupy w wieku szkolnym) - przewodnik wycieczki,

  • obsługa gości indywidualnych,

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo ekspozycji,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

- uśmiech, kultura osobista, sumienność,

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- dyspozycyjność (praca również w weekendy i wybrane dni świąteczne),

- mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego,

- mile widziane doświadczenie przy obsłudze klienta.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- szkolenie,

- miłą atmosferę w miejscu pracy,

- elastyczny grafik.

Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na email

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 755601325