2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Katowice
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bogucice
Dodane 23 maja 2024

Obsługa Klienta i sprzedaż, język niemiecki, B2B

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Rozwijająca się firma z branży stalowej oraz obróbki metali poszukuje osoby DO PRACY ZDALNEJ NA UMOWIE B2B która będzie zajmować się obsługą i sprzedażą telefoniczną.

Podstawowe obowiązki:

·        poszukiwanie nowych Klientów na terenie Niemiec i Austrii

·        odbieranie i wykonywanie telefonów biurowych

·        przygotowywaniem i wysyłaniem ofert handlowych

·        telefoniczne doprecyzowanie zamówień i ofert z potencjalnymi Klientami

Wymagania:

·        znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

·        obsługa komputera, głownie EXCEL i WORD

·        dyspozycyjność

·        dokładność

Oferujemy:

·        dobre wynagrodzenie uzależnione od sprzedaży

!!! PRACA ZDALNA !!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 918964388