2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Śląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Katowice
  7. Pracownik restauracji fast-food - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Obsługa Klienta - Burgerownia Wegańska Nieinaczej Katowice

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy osoby do obsługi klienta w naszym lokalu.

Burgerownia Wegańska NIEINACZEJ mieści się w Katowicach przy ul. Plebiscytowej 16.

Jeśli chcesz i lubisz pracować w gastronomii w fajnym młodym zespole, w restauracji z kuchnią roślinną to ta propozycja jest dla Ciebie. Nie wymagamy dużego doświadczenia.

Obowiązki:

  • obsługa zamówień i klientów w lokalu

  • obsługa zamówień online (pyszne, uber, wolt)

  • obsługa kasy fiskalnej

  • utrzymanie porządku w lokalu

  • dbanie o pozytywną atmosferę oraz wizerunek restauracji

Wymagania:

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do szybkiego ich wyrobienia

  • chęci do pracy, odpowiedzialność

  • komunikatywność

  • plusem będzie doświadczenie w pracy w gastronomii

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie

  • pracę w weekendy (sobota, niedziela) + jeden dzień w tygodniu (do uzgodnienia)

  • pracę od czerwca 2024 r.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV drogą mailową lub poprzez portal olx. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dużym atutem będzie status ucznia lub studenta.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 915506128