2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Łódź
  7. Sekretariat, recepcja - Bałuty
Outworking
Dodane 27 maja 2024

Obsługa kancelarii (praca dodatkowa)

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (nr certyfikatu 8102).

Aktualnie dla naszego klienta, działającego w obszarze administracji publicznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik biurowy kancelarii - praca dodatkowa

Opis stanowiska:

  • skanowanie, rejestracja pism, ewidencja korespondencji w systemie EZD

  • obsługa korespondencji listy, przesyłki

  • obsługa korespondencji emailowej

  • obsługa centrali telefonicznej- odbiór telefonów, przekazywanie połączeń do odpowiednich działów

  • praca polegająca na doraźnym zastępstwie docelowego pracownika kancelarii na czas jego nieobecności (w trakcie urlopu, zwolnień lekarskich)

  • praca interwencyjna, bez stałej ilości godzin w miesiącu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • biegła znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office

  • doświadczenie na stanowisku obsługi kancelaryjnej, biurowej

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi EZD (Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją)

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • atrakcyjne wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej

  • pracę w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 720859964