2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator systemów
  5. Administrator systemów - Dolnośląskie
  6. Administrator systemów - Srebrna Góra
Dodane 25 kwietnia 2024

Obsługa IT - Informatyk

Lokalizacja

Srebrna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma KORDAS Sp. z o.o. Sp. k. już ponad 15 lat świadczy szerokie usługi obróbki metalu do cięcia laserowego, wykrawania, gięcia, spawania po lakierowanie proszkowe i montaż.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową firmy prowadzimy nabór na stanowisko: Informatyk

Miejsce pracy: 57-215 Srebrna Góra

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie teleinformatyczne użytkowników firmy.

  • Odbieranie zgłoszeń serwisowych przez e-mail oraz telefon,

  • Wsparcie użytkowników w przypadku awarii sprzętu i oprogramowania,

  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania IT,

  • Podstawowy serwis sprzętu i infrastruktury IT,

  • Dbanie o prawidłowe działanie sieci komputerowej,

  • Zarządzanie kontami użytkowników i prawami dostępu,

  • Nadzór nad poprawnym działaniem systemów i oprogramowani

  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych.

  • Nadzór i administracja nad systemami teleinformatycznymi firmy.

  • Proponowanie, planowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych w systemach informatycznych.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT i przetwarzanych danych (zgodnie z wymogami prawnymi oraz wewnętrznymi zasadami bezpieczeństwa firmy).

  • Współpraca z firmami supportującymi.

    Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość systemów: Windows – warunek konieczny w tym usług Active Directory, Znajomość sieci: LAN/WAN, TCP/IP, DHCP, DNS, protokołów routingu, Znajomość systemów do Wirtualizacji HyperV.

  • Znajomość relacyjnych (postgresql) i nierelacyjnych baz danych (redis, elesticsearch) - w tym pisanie zapytań.

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych (Mikrotik)

  • Umiejętność pisania skryptów w (Bash, Powershell)

  • Umiejętność analizowania pakietów.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość systemów bezpieczeństwa.

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia motywacyjna,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

    Przesyłając CV, prosimy o zawarcie w nim klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)

Lokalizacja

Srebrna Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Srebrna Góra
ID: 838101696