2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Poznań
  7. Kelner, barman, barista - Grunwald
Dodane 20 maja 2024

Obsługa Gości w Bistro z obiadami domowymi

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bistro z obiadami domowymi na GRUNWALDZIE poszukuje osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Obsługa Klienta/Pomoc kuchenna

Szukamy osób doświadczonych na podobnym stanowisku, chętnych do pracy i pozytywnie nastawionych.

Obowiązki:

- obsługa Gości w Bistro - wydawanie obiadów na bemarach

- dbanie o czystość i porządek w lokalu

-proste prace kuchenne

- wymagamy dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Szukamy osób dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz sporadycznie w weekendy (elastyczny grafik).

Zapewniamy pracę od 3-5 dni w tygodniu.

Oferujemy:

- stawkę zależną od umiejętności

- realną możliwość rozwoju

- darmowe posiłki pracownicze

- luźną i miłą atmosferę w młodym zespole z ambicjami

Mile widziani studenci :)

Osoby chętne proszone są o przesłanie CV na adres mailowy lub w wiadomości na olx. Konieczność posiadania książeczki, lub gotowość do jej zrobienia (badania sanitarno-epidemiologiczne).

Skontaktujemy się z wybranymi osobami oraz umówimy się na dzień próbny.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919457064