2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zachodniopomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Borne Sulinowo
Dodane 09 maja 2024

Obsługa bydła mlecznego - ZACHODNIOPOMORSKIE

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Borne Sulinowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię osobę do pracy na gospodarstwie rolnym, do obsługi bydła mlecznego (nie do dojenia)

Zakres obowiązków

  • Zapędzanie krów do doju oraz wypędzanie na pastwisko,

  • Opieka nad krowami,

  • Pojenie zwierząt (automatyczne) sprawdzanie, nadzór

  • Prace porządkowe przy zwierzętach, czyszczenie kojców,

  • Sporadycznie inne prace na gospodarstwie.

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy, pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy,

Mile widziane

  • Znajomość tematyki upraw polowych,

  • Prawo jazdy kat. B oraz C+E/T,

  • Doświadczenie w przy pracach na gospodarstwie,

  • Uprawnienia na ładowarkę teleskopową.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez wykonanie dodatkowych uprawnień oraz kursów,

  • Możliwość odpłatnego zakwaterowania (dla 1 osoby),

  • Pracę dwuzmianową od 7-15 oraz 15-23,

  • Praca również w weekendy,

  • Wynagrodzenie, w zależności od ilości przepracowanych godzin.

Osoby zainteresowane, proszę o wiadomość poprzez OLX, bądź przez tel. 88*******16

Lokalizacja

Borne Sulinowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Borne Sulinowo
ID: 751698267